ForumMuhabbet  

Geri Git   ForumMuhabbet > Forummuhabbet.net ~Astroloji~Rüya~Fal > Falcı Bacı :) > Kahve Falı

Kahve Falı Kahve Falı

Etiketlenen Kullanıcılar

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 10.Nisan.2019, 10:50   #1
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Kahve Falında Sayıların Anlamı


Kahve falında sayılar görmek fal sahibinin özel ve günlük hayatı hakkında bir sürü ip ucu verebilir. Bu sayıların nerede konumlandığı ve sayı değerleri, fal sahibinin bütün yaşantısını ve ruh halini gözler önüne serebilmektedir. Sayılar fal fincanın dip kısmında belirmiş ise fal sahibinin ailesi ile olan sorunlarını temsil eder. Eğer sayılar tek basamaklı ise sorunların görülen sayı kadar kısa bir süre içerisinde geçip gideceğini işaret eder. Çift basamaklı sayılar ise fal sahibi ve eşi arasında kurulan bağın derinliğini simgeler.

Bazı fal yorumcularına göre fal sahibini istek ve arzularının sembolüdür. Eğer fal sahibi evlilik ve karşı cinsten beklentiler gibi duygular içerisindeyse bu sayılar çift sayı olarak belirecektir ve çok yakın zamanda dilediği gibi bir ilişkinin temellerini atabilecektir. Fakat iş hayatı ve maddi yönden bunalımlar söz konusu ise tek sayılar fincanın etrafında belirmeye başlar ve genellikle beliren sayı kadar bir süre içerisinde tüm sıkıntıların kaybolacağı söylenir. Fincanın kulp kısmında beliren sayı sembolleri ise fal sahibine sevdiği insanların karakteri ve samimiyeti hakkında bilgi verir. Her zaman olumlu sonuçlar vermese bile genel anlamda ortalama sonuçların habercidir. Mesela kahve fincanının ağız kısmında beliren sayılar, fal sahibinin en çok istediği şeyi o kadar süre içerisinde elde edeceği anlamını taşır. Fal tabağında belirmiş ise yılları işaret etmektedir.

Kahve Falında 0 Sayısı Görmek
Çocuk sahibi olmaya yorulur. Özellikle hiç çocuğu olmayan, çocuğu olsun diye her yolu deneyen çiftler için hayırlı ve iyi huylu bir evlada sahip olmaktır. Size tertemiz, zihnen ve bedenen sizin yönlendirmenize bağlı olacak şekilde emanet edilen çocuktur. Yepyeni bir hayata yön vermek, sizinkinden ayrı, başka bir hayatı hazırlayıp yetiştirmektir. Çocuğunuz beklediğinizden daha erken okula başlayabilir ve eğitim süreci boyunca göğsünüzü kabartabilir. Ayrıca sizinle uyum içinde yaşayacak, hatta sizi örnek alacak bir eşe sahip olmaktır.

Eski hayatınızı geride bırakıp yepyeni bir sayfa açmak olarak yorumlanır. Bu güne kadar yaptığınız tüm hataları telafi etme fırsatı bulacak ve bambaşka bir hayata doğru yelken açacaksınız. Yeni hayatınızda yeni insanlarla da tanışacak ve bu insanlardan bir tanesiyle mutlu, huzurlu bir yuva kuracaksınız. Bugüne kadar her yaptığınıza karşı çıkan ebeveynleriniz artık sizinle anlaşmanın yollarını aramaya başlayacak. Çocuklarınızla yaşadığınız çatışmalar sona erecek ve karşılıklı huzur ortamı hakim olacak.

Sağlığın olumsuz yönde gitmektedir. Bu süreçte sıkılıp bunalacaksın. Çok kısa zamanda atlatacaksın. Bu aralar fazla yemek yiyorsun. Dikkat etmelisin. Hayatına yeni birisini alacaksın. Neşe ve huzur getirecek sana bu kişi. Çevrendekiler olumsuz yorumlar yapacaklar. Bunları dikkate alman canını sıkabilir. Üstesinden her şeyin geleceksın.

Kahve Falında 1 Sayısı Görmek
Çok eğlenceli bir döneme işarettir. Güzel bir günde arkadaşınla kahveni içtin, ters çevirdin. Tadı damağında olan kahvenin hayatındaki tadını merak edip 1 sayısını gördün, iyi mi kötü mü? Güzel mi çirkin mi? Acaba bu tat hoş mu nahoş mu? 1 sayısı fal fincanında belirmiş ise çok özeldir. Tabi nasıl olduğuna bağlı, yanındaki şekillere bağlı. Tek başına olacağını sanmam ama tek başınaysa o günlerde 1 ile alakalı bi şey olup olmadığını ve diğer kahve fallarını düşünün. Bir sonuca varacaksınız. Ama tek değilse diğer şekillere bakın. Çiçek midir kadın mı? Ev midir çocuk mu? Önemli olan şey sayıya karşı nasıl durduğudur.

Gerçekten de merak uyandıracak kadar ilginç yorumlar ile anılabilir. Arkası dönük duruyorsa bir sorun vardır. Mesela kadın gördüyseniz ve sırtı dönükse bi’ arkadaşınız ile aranız bozulabilir. Kısacası 1 sayısı siz olabilirsiniz. Diğer yandan bu müjde, yeni bir gelişme, yeni bir iş anlamına gelebilir. Sayının yanındakiler ve o şekillerin duruşu sayıya olumsuz bir anlam katabilir. 1 sayısını ters görmek kötü algılanabilir evet öyledir ama burada da yanındaki şekiller devreye giriyor. Belki yatırım yapmayı planlıyorsunuz ve o kötü bir sonuç yaratacak, kim bilir!

Birinin size değer verdiğini ve bu değerin bir şekilde artabileceğini ya da azalabileceğini gösterir belki falınız. Belki siz bir şey yapacaksınız ya da o değerini azaltıyor gibi gösterecek fakat sadece biraz ilgi bekliyor olacak. Unutmayın, siz ne hissediyorsanız odur. Madem fala inanıp kendi hayatınızı buna göre yönlendireceksiniz kendiniz yapın bunu. Peki ya o 1 sizseniz! Fincanda kendinizden bir şeyler bulmaya bakın, tabi öyle hissediyorsanız. Hissetmiyorsanız boşuna zorlayıp “Burada ben varım ” diye kendinize yanlış sonuç çıkartmayın. Diyelim ki sizsiniz kendiniz ile ilgili olaylara öncelik verin.

Kahve Falında 2 Sayısı Görmek
Birçok yorumcu tarafından yapılan bir haksızlığı simgelemektedir. Fakat çıkan sayılar arasında en masumu en samimi olanı da bence 2 sayısıdır. Altın günlerinin, dedikodu toplantılarının vazgeçilmezidir kahve falları. Elbet iki yalan atacak bir kişi çıkar grupta. Sizleri daha fazla meraklandırmadan konumuza başlamak istiyorum. Genel olarak bakıldığında iyiye yorumlanır. Genellikle maddiyatının kuvvetleneceğini, şansın açılacağını, aşk hayatında güzel gelişmeler olacağını söyler.

Yorumcunun becerisine ve sayının etrafındaki şekillere göre falı yorumlamasına bağlı olarak değişen anlamlar taşır. Bazı falcılara göre uğursuzdur. Kişinin karanlık bir dönemden geçtiğini söyler ama biz her zaman pozitif düşünerek iyi şeyleri çağırıyoruz. İyi yorumlara gelecek olursak, yeni tanışılan insanla güzel bir yola başlamaya, evlilikte ya da işte ortaklığa delalet eder. Bakıldığı zamanlarda kişisel motivasyonda artma olacağını ve 2 vakte kadar büyük bir kısmetle tanışılacağını söyler. Yanında tanımlanamayan cisimler varsa bu ikinci bir mülk alınması anlamına gelir. Aynı zamanda birçok medyum kişiye uğur getirdiğini ve bu uğurun somut 2 objeden oluşacağını söyler. Fincanın dibinde ise ya uzun süredir görmediğiniz iki arkadaşınızla sürpriz bir karşılaşmaya ya da yine uzun süredir görülmeyen iki arkadaştan gelen güzel haberlere hazırlık olmalısınız demektir. Bir de ters olma durumu vardır. Eğer ters duruyorsa sizi düşman olarak gören iki kişiyle yaşanacak bir gerginlik vardır diyebiliriz. Genel olarak, bolluk ve berekettir. İçiniz rahat olsun.

Genellikle bir zamanın habercisidir. Yolunda gidebilecek her türlü olayın zamanı hakkında bilgi veren bu sayı, etrafındaki semboller ile birlikte yorumlanabilir.

2 gün olabilir, 2 hafta, 2 ay ve hatta 2 yılı ya da içinde iki sayısı geçen bir günü nitelendirebilir. Kişinin hayatında olmasını beklediği ve hayalini kurduğu bir şey iki vakte kadar gerçekleşecek diye söylenir. İki vakte kadar güzel bir işe girebilir, evlenebilir, bir çocuk sahibi olabilir ya da hayatı ile ilgili güzel ve büyük gelişmeler yaşayabilir. Çoğu zaman bir süreyi nitelendirir. Bu nedenle sabırlı olması ve hayalini kurduğu şeylerin olması için beklemesi gerekir. Aynı zamanda iki kişiyi de nitelendirebiliyor olabilir. Falda gördüğünüz sayının etrafı aydınlık ise olumlu gelişmeler, karanlık ise olumsuz gelişmeler yaşanacak demektir. Hayatınızda uzun zamandır olmasını beklediğiniz bazı gelişmelerin yavaş yavaş olmaya başlayacağını gösterir ve aynı zamanda kişi içinde 2 bulunan bir zaman diliminde hayallerine kavuşacak demektir. Genellikle kişi ya da zaman bildirir. Bu nedenle yeni gelişmeler için geri saymaya başlayacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Alması gereken kararları daha çok düşünerek alması gerekir.

Kahve Falında 3 Sayısı Görmek
Size şansınızla ilgili bazı tüyolar da vermektedir. Çıkan şekillerin yanında sembol, harf ve rakamlar da çok önemlidir. Bu şekiller bizzat hayatımıza dair ipuçları verebilir. Çok önemli ve manevi yönü çok güçlü bir sayıdır. Bilindiği üzere, Allah’ın hakkının üçtür. Bu nedenle de kişinin hayatında, üç aşamalı gelişmelerin olacağını dalalet eder. Bir zamanı sembolize eder. Olmasını dilediği bir olayın üç vakte kadar; yani 3 gün, 3 hafta, 3 ay, 3 yıl, gibi bir zaman sonra gerçekleşeceğine işarettir. Kişinin bolluk ve bereketli döneme gireceğine işarettir. Çünkü kutsal kabul edilir ve kişiye hayır getireceğine inanılır. Çözüm bekleyen sorunları, kişi bu dönemde rahatlıkla çözebilir. Çünkü kutsal üçleme ile kişi; iyi, doğru ve güzele yönelir. Böylece hayatında ki birçok soruna çözümler bulabilir. Bu dönemde, eğer kişinin kalbi boş ise, üç vakte kadar birisi ile tanışacağı düşünülür. Ayrıca üç rakamı, arkadaşlığı, dostluğu, hayal gücünü ve mutluluğu temsil eder. Özellikle kişinin, değişimlere hazırlıklı olması gerekir. Bu değişimler, olumlu açıdan olacaktır. Kişi kendini olduğunca geliştirecek ve yeteneklerini artıracaktır. Olabildiğince, üretimin fazla olduğu ve kişisel gelişimin en üst seviyede olacağı bir dönem sizi bekliyor.

Yaptığınız her işin hayırlara vesile olacağını gösterir. Hem dini anlamda hem de yaşam anlamında oldukça özel bir yere sahiptir. Bu nedenle görenlerin hayatları boyunca şanslı birer birey olacaklarını söylemek doğru olacaktır. Yaptığınız her işi tekrar tekrar kontrol edip, içinize sinene kadar bırakmadığınızı, bu nedenle her zaman başarılı işlere imza attığınızı ve asla hata yapmadığınızı gösterir. Zekasından çok çalışma azmi ve aklını doğru kullanması sayesinde oldukça iyi noktalara gelen insanları temsil eder.

Kendini sağlama almak şeklinde de yorumlanır. Hem iş konusunda hem de aile içi çatışmalarda söylediği laflara çok dikkat eden, ileride pişman olacağı sözleri asla sarf etmeyen, dikkatli ve sağlamcı insanları sembolize eder. Titizliğin, güvenin, akıllı davranmanın ve şansın simgesidir. Bazen çok çalışmadan da başarılı olacağınızı gösterecek şekilde yorumlanır. Başka birinin günlerce uğraşarak, büyük sıkıntılar çekerek tamamlamaya çalıştığı zor bir işi siz çok daha kısa sürede ve yorulmadan tamamlayabilirsiniz.

Kahve Falında 4 Sayısı Görmek
Dünyanın hemen her yerinde sayıların anlamları olduğuna inanılır. Kahve fincanlarında sayılara rastlanıldığı zaman da sayılar bu inançlar doğrultusunda yorumlanır. Örneğin bizim ülkemizde bizlere “dört ayak üstüne düşmek, dört gözle beklemek, dört yapraklı yonca” gibi deyimlerimizi hatırlattığı için, kahve falında da “şans getireceği veya istenen, arzulanan bir şeyin kısa zamanda olacağı” şeklinde yorumlanır.

Şansın ikiye katlanacağı bir döneme girmek olarak tabir edilebilir. Kişi çok şanslı bir döneme girecektir. Aşk ve iş hayatında kısa zamanda olumlu gelişmeler olacaktır. Kişinin dilek ve istekleri melekler tarafından duyulmuştur ve 4 vakitte (saat, gün, hafta, ay) gerçekleşecektir. Kişiyi yıldızlı bir gelecek beklemektedir, kişi iyi insanlarla karşılaşacaktır ve hayatına bolluk, bereketle birlikte cömertlik gelecektir. Kişinin yakın zamanda borçlarından kurtulacağına, kariyerinde yükselmeler yaşayacağına da işaret eder. Eğer evli değilse sevgilisinin yakın zamanda yapacağı bir sürpriz ile büyük bir mutluluk yaşayacaktır, eğer evli ise hamile kalacaktır. Ayrıca kahve fincanın farklı bölgelerinde çıkan diğer şekillerin yorumlanmasında da anahtar bir sayıdır. Bulunduğu yerin sağ tarafındaki sembollerin kişiye pozitif getirisi olduğuna, sol tarafımdaki sembollerin ise negatif getirisi olduğuna inanılır. Ancak Japonya veya Çin gibi Asya ülkelerinde bu durum kişinin çok şanslı bir döneme gireceği şeklinde yorumlanmaz; kişinin uğursuzluklar ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Çin karakterlerine göre okunuşu “ölüm” olduğu için Kore’de ve diğer Doğu Asya ülkelerinde ise ölüm ile ilişkilendirilip, mümkünse zikredilmemeye çalışılır.

Uğurlu ve ilginç birçok farklı yoruma tabii olunmaktadır. Bilirsiniz ki insan var olduğu günden itibaren geleceğini düşünür, planlar ve gelecekte neler yaşayacağını bilmek ister. Gelecekten iki üç haber alırım ümidi ile fal baktıranların sayısı günümüzde fazlasıyla artmıştır. Bende bugün sizlere bana göre falların en samimisi olan kahve falından bahsedeceğim. Fakat kahve falı geniş ve kapsamlı olduğundan ve bunu tek bir makaleye sığdıramayacağımdan bir konu üzerinde duracağım. Kısacası bu makalemde sizlere kahve falında “4” rakamını görmenin ne anlama geldiğini anlatmaya çalışacağım. Sizleri daha fazla meraklandırmadan yazıma başlamak istiyorum.

Çok güçlü duygulara yakalanmak anlamına gelebilir. Öncelikle şu bilgiyi vermek istiyorum; kahve falında çıkan her rakamın kendine göre bir anlamı ve gücü vardır. Bununla beraber bir sembolün birden çok anlamı olduğunu da hatırlatalım. Ama genel olarak rakam görmek iyi yorumlanır. Çocuk sayınızı, istediğiniz dileğin gerçekleşme zamanı gibi şeylere cevap verir. En bilindik yorumu falına bakılan kişinin çok şanslı oluşudur. Çünkü 4 rakamı kedi gibi dört ayağınızın üzerine düşeceğinize delalet eder. Fakat kendinize yeterince ilgi göstermezseniz bu şans sizi terk edebilir, dikkatli olun. Başka bir deyişle de hayatınızdaki kara günlerin biteceğini, şansınızın yaver gideceği ve güzel haberler alacağınız bir döneme gireceğini söyleyebiliriz. Dört sayısı görmek etrafında beliren sembollere göre de anlamlandırılabilir. Eğer etrafında bir de kalp sembolü varsa aşk hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayacaksınız diyebiliriz. Bu aralar arkadaş toplantılarına katılan birileri sizden etkilenebilir. Gözlerinizi dört açın. Unutmayın ki 4 rakamı planlı ve uzun soluklu bir ilişki demektir. Başka bir yorumda da ya dört gözle beklenen birine yakın zamanda kavuşacağınız ya da dört gözle beklenen bir dileğin yakın zamanda gerçekleşeceği söylenir. Son olarak bir yorumu daha aktaracağım. 4 sayısı meleklerin sizinle olduğunu söyler. Bu yüzden şansınız daha açık olacaktır. Eğer falınızda dört sayısı çıktıysa bu aralar şans yüzünüze gülüyor demektir. Şansınızın hep açık olması dileğiyle, hoşça kalın.

Kahve Falında 5 Sayısı Görmek
Sevdiklerinizden birinin başına gelecek olan hayırlı bir olayı işaret etmektedir. Aynı zamanda iş ve aşk hayatınızda yarattığı gelişmeler ise daha bir kaçınılmaz. Bir de kapınızda büyük bir sürpriz ile karşılaşacağınızı unutmayın. Peki ya sözünü ettiğimiz sürprizi ve fal fincanında çıkan sayının kısmetini daha yakından incelemeye ne dersiniz ?

Size ve sevdiklerinize huzur bahşedecektir. Sevdiklerinizden birinin başına öyle hayırlı bir olay gelecek ki artık o da siz de rahat bir nefes alabileceksiniz. Aynı zamanda iş hayatınızda yıllardan beri beklediğiniz fırsat kapısının aralanma vakti gelmişti. Artık o kapıların aralanacağını da müjdeliyor. Ayrıca eğer uğurlu sayınız olarak nitelendiriyorsanız işte o zaman aşk hayatınızda gelişmeler sizi bekliyor olacak. Daima aradığınız ve yollarınız gözlediğiniz o ideal adaya kavuşacak ve çok mutlu olacaksınız. Bu mutluluk her daim sizinle birlikte olacak ve zamanla vücut bulacak. İşte falımızın sizlere sürprizi buydu. Sürpriz bir bebek haberi alacağınızı niteleyen, sevdiğiniz adam veya kadın ile aranızdaki bağın güçleneceğini söylüyor. Kısacası siz ve çevrenizdeki insanların artık huzura kavuşacağını üstelik sizin de aradığınız insanı bularak mutlu olacağınızı söylüyor. Size manevi duygular da fısıldar ve size tavsiyesi şudur; mutluluğunuzun değerini bildikçe falınızın kerameti artacak ve daha mutlu olacaksınız. Aradığınız insan ile aşkınızın meyvesini taçlandırmanın vakti geldiğinde ise bu sürpriz ile harika bir aile olmanın ilk adımını da atmış olacaksınız.

Hiçbir işi tamamlamadan bırakmayacağınızı gösterir. Çalıştığınız yerde sorunlar yaşasanız bile işinizi tamamlamadan gitmeyeceğinize; bu nedenle yen başvurduğunuz yerlerde takdir toplayacağınıza ve daha kolay iş bulacağınıza işaret eder. Tuttuğunu koparan, her ne yaparsa yapsın asla yarım bırakmayan insanların simgesidir. Maddi kazanç elde ettiğinizde tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve isteklerinizi almanızı sağlayacak kadarına sahip olacaksınız. Asla beklediğinizden ya da istediğinizden daha az kazanç elde etmeyeceksiniz.

Falda 5 rakamı görmek, insanlara yardım etmeyi seven, sevecen karakterli kişileri de sembolize eder. Kazancınızın bir bölümünü ihtiyacı olanlar için ayırabilirsiniz. Ayrıca ailenize de ihtiyacı olan arkadaşlarınıza da yetecek kadar büyük bir gelir elde edebilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz işe başlamak için gerekli olan parayı bir kuruş dahi eksik olmadan bir araya getirme fırsatı bulacaksınız. Hem maddi hem de manevi anlamda doyuma ulaşmak; hayatta hiçbir şeyin eksikliğini hissetmemektir. Ailenizin yanında, sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaksınız. Büyük ayrılıkların ve muhtaçlığın hayatınızda yeri olmayacak.

Kahve Falında 6 Sayısı Görmek
İyi niyet ile yorumlanır. İyi niyetli alçak gönüllü sevecen bir yapıya sahip olduğu ve bu yapısı nedeniyle de insanlar tarafından çok kolay kandırıldığı anlamına gelir. Çabuk güvenen bir yapıya sahiptirler bu yüzden insanlar onlara çok çabuk oyunlar oynayabilir ve kandırabilirler. Bu nedenle de çok fazla üzülüp hayal kırıklığı yaşarlar.

Etrafınızda çıkar hesapları yapan biri olduğuna işarettir. Sizin fark edemediğiniz fakat sizin üzerinizden bazı işler yapmaya çalışan adınızı kullanarak bir yerlere gelmeye çalışan biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi sizinle dost gibi görünüp aslında sizden habersiz çevrenizi kullanmaya çalışıyor içinde bulunduğunuz statü yada tanıdığınız bazı insanların statüleri için sizinle arkadaşlık ediyor. Amacına ulaşabilmek için ihtiyacı olan insanlara yaklaşmanın en kolay yolunun sizinle arkadaşlık etmek olduğunu düşündüğü için sizinle takıldığını söyleyebiliriz. Bu kişi zaman içerisinde size ve kişisel ilişkilerinize zarar verecek ve çevrenizde ki insanların sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Bir kırgınlık habercisi de olabilir. Kişinin çok sevdiği birisi ile arasında yaşanacak olan bir kırgınlık yada bir tartışmaya işaret eder. Her ne kadar geçici bir durum olacak olsa da güven konusunda yeniden eski bağı kurmaları zaman alacaktır Bu nedenle olabildiğince sakin olmaya ve bir süre kimse ile arasında tartışmaya meydan vermemek için alttan alan taraf olmaya gayret etmelidir.

Bir takım sıkıntılarınızın olduğunu ancak bu sıkıntılardan bir süre sonra kurtulacağınızı gösterir. İş konusunda problemler yaşayabilir ve gelirinizin neredeyse yarı yarıya azaldığını görebilirsiniz. Ancak bu durum çok uzun sürmeyecek ve kısa bir süre içinde kendinizi toparlayacaksınız. Evliliğinizde de bir takım tatsız olaylar meydana gelir. Eşinizin sizi anlamadığını ve haksızlık yaptığını düşünebilirsiniz. Bir süre sonra yapılan hatalar anlaşılacak ve herkes birbirinden af dileyerek huzur içinde yaşamaya devam edecek.

Kötü günlerin ardından gelen mutlulukları, maddi anlamda zor zamanların ardından gelen zenginliği ve uzun süren işsizliğin ardından gelen yoğun çalışma temposunu gösterir. Uzun zamandır başvurduğunuz her iş kapısı yüzünüze kapanıyor olabilir ancak bundan sonra aranan bir personel haline gelecek ve birçok yerden iş teklifleri alacaksınız. Yine uzun zamandır bekar olan ve evlilikten umudunu kesmiş olanlar için de sonunda ruh eşini bulmak ve mutlu bir yuva kurmaktır. Yıllarca sevmediğiniz bir işte çalıştıktan sonra hayallerinizin mesleğine sahip olacağınızı gösterir.

Kahve Falında 7 Sayısı Görmek
Güç ile temsil edilir. Kendi ayakları üzerinde durmaya işarettir. Hayatının yakın bir zamandan sonrasında kendi ayakları üzerinde duracak ve kimseye muhtaç olmadan yaşayacaktır. Kimsenin yardımına ihtiyaç duymaksızın tek başına hayata tutunup bütün başarılarını da yine kendi çabası ile elde edecek ve sahip olacağı her şeyi kendi çalışması ile elde edecektir. Dik duruşu ve kendinden emin tavırları ile gelecekte çok başarı işlere imza atacak ve bunun yanı sıra sağlam bir gelir elde edecektir.

Kişinin birilerine muhtaç olmaktan veya hayatını sürekli başkalarının mutluluğu üzerine yaşamaktan bıktığı ve bundan sonrasında artık kendi hayatı ve kendi mutluluğu için mücadele edeceği ve mücadelede muvaffak olacağı anlamına gelir. Belli bir noktadan sonra yaptığı fedakârlıkların anlaşılmıyor olması ve başkalarına yaptığı iyiliklerin sonucunda, kendi hayatından ve başarılarından vazgeçip başkaları için çırpınmasının sonucunda hep zarar görüyor olması kendini silkeleyip hayata yeniden başlamasına sebep olacak. Bu başlangıçta ilk andan itibaren dimdik güçlü bir şekilde ayakta kalacak ve her geçen gün kendini geliştirerek performansını arttıracaktır. Güzel bir gelecek anlamına gelmektedir. Fakat bu geleceğin oluşabilmesi için kişinin kendi ayakları üzerinde durması ve kendisi için savaşması kimseyi kendi hayatında ki mücadelelere sokmaması gerekmektedir. Aksi takdirde yeniden başladığı noktaya dönecek ve hiç bir şey elde edemeyecektir.

Bir süre yaşayacağınız talihsizlik ve uğursuzluklara işaret eder. Başınıza bir takım olumsuzluklar gelebilir. Gelecek birkaç ay içerisinde dikkatli davranmalı ve kendinizi tehlikeye atacak işler yapmaktan uzak durmalısınız. Kısa süre devam edecek bu uğursuzluk sürecinden sonra rahata ereceğinizi gösterir. İyi zannedip güvendiğiniz bir takım insanların arkanızdan iş çevirdiklerini öğrenebilirsiniz. Bu durumda onları hayatınızdan hemen uzaklaştıracak ve rutin yaşamınıza güvenli bir biçimde geri döneceksiniz. İş konusunda hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızdan destek; yine hiç beklemediğiniz arkadaşlarınızdan da kötülük görebilirsiniz.

Kahve Falında 8 Sayısı Görmek
Çok baskın ve çalışkan bir kişi olduğunuzu gösterir. Her zaman her şeyi elde edebileceğinizi simgeler. Genellikle falın sahibi olan kişiyi göstermekle birlikte, hayatındaki kişiyi de simgeler. Düz bir şekilde ise faldaki kişinin çalışkan olduğunu, başarılı bir işe girişeceğini ve bu işin sonucunun da ona yarar ve kar getireceğini müjdeler. Bu iş sayesinde büyük bir başarı imzası gibi falınızda kendini belli eder. Yatay bir şekilde duruyorsa giriştiğiniz işin beklenmedik bir sonuçla karşılaşacağınızın habercisi durumundadır. Yani işe kendinizi iyice hazırlayarak girdiyseniz mutsuzluk ve başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Eğer hiç bir beklenti içerisinde olmadan işe girdiğiniz zaman sonrasında işinizin beklenmedik bir şekilde lehinize sonuçlanacağını müjdeler. Yani bu durum kişiden kişiye göre değişmektedir. Başka bir anlamı ile, falda görünen kişinin çok müsrif olduğunu, har vurup harman savurduğunu belirtir. Etrafı karanlıksa bu anlama gelir. Ancak etrafı aydınlık duruyorsa tam tersidir. Hayatınızdaki kişi ya da faldaki kişi mantığına göre hareket edip müsriflikten uzak durur. Bu detaylarla siz de falınızda göreceğiniz şeyleri, kendi hayatınıza göre yorumlayabilirsiniz.

Başarılarla dolu bir geleceğe işaret eder. Elinizi attığınız her iş büyük bir başarıyla sonuçlanacak. Bu nedenle herkesin yapamayacağı, belli bir zorluğu olan birçok işi sizin yapmanız beklenebilir. En zor işlerin üstesinden bile kolaylıkla kalkabilirsiniz. Ayrıca kimseyi kendisine layık görmeyen, her geleni reddeden, evliliğe şiddetle karşı çıkan birinin kalbini farkında olmadan çalabilir; bu kişiyle evlenip çok mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Her zaman iyi insanlarla karşılaşacağınız, iyilik göreceğiniz anlamına gelir.

Hayırlı işler yapmak şeklinde de yorumlanır. Yapmakta kararsız kaldığınız, içinizi rahat ettirmeyen birçok iş hakkınızda hayırlı olan sonuçlara vesile olacak. Bekar olanlar için ailelerin aracılığıyla bir kısmetle tanışmak; emin olmadan bu kısmete evet demek ancak çok mutlu bir hayata adım atmaktır. Eğitiminiz için iki farklı okulun arasında kalabilir ancak sonunda yaptığınız tercihten memnun kalabilirsiniz. Oldukça olumlu olan bu figür zorluklardan feraha ulaşmaya, savaşların barışa varmasına, maddi zorlukların zenginlikle sonuçlanmasına ve mutluluğa işaret eder.

Kahve Falında 9 Sayısı Görmek
Yeniden yapılan bir başlangıcın habercisi olarak anlamlandırılır. Genelde iyiye yorumlanır, kendi ile birlikte fincanda yer alan figürlerle değerlendirilmesi gerekir. İkili ilişkinizde yaşadığınız sorunların bitip yeni bir başlangıca adım atacağınızın müjdesini verir. Fincan fal baktırırken 4 eşit parçaya bölünür ve sağa doğru hareket edilerek fincana bakılır. Fincanın sol tarafı olumsuz sağ tarafı ise olumlu gelişmeleri üst kısım hemen gerçekleşecek alt kısım ise gerçekleşmesi zaman alacak olayları ifade eder. Birde fincan tabağı vardır ki buda fincanın bir şekilde sağlaması gibidir.

Nerede görüldüğüne göre ve sağında solunda görülen ifadelerle birleştirilir ve yorumlanır. Buna göre kulp kısmında ve üst kısımda yer alıyorsa yeni bir başlangıcın üç vakte kadar gerçekleştirileceği alt kısımda ise bir müddet daha beklemeniz gerekeceğini ifade eder. Sol tarafta ve üstte ise o zamanda 3 vakte kadar sizi rahatsız eden biri ile sorunlarınızın bitip sonuç bulacağını hatta yeni bir çevreye girip size güzel arkadaşlıkların beklediğini alt kısımda ise içinde bulunduğunuz durumun bir müddet daha devam edeceğini ve biraz daha zaman alacağını ifade eder. Yani her halükarda sizin içinde bulunduğunuz durumdan çıkıp iş, aşk ve arkadaş açısından yeni bir başlangıç atacağınızı ifade eder. Fincan tabağınızda ise fincanda yapılan yorumların gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin habercisi olduğunu ifade etmiştik. Buna göre yeni bir iş yeni bir ilişki veya arkadaşlıklarla ilgili yapılan yorum eğer fincan tabağınız da yoksa o zaman ya gerçekleşmeyecek yada biraz zaman alacağını size ifade eder. Siz siz olun fala inanmayın ama falsız da kalmayın.

Kahve Falında 10 Sayısı Görmek
Hayatı en yükseklerde yaşayan insanlara işaret eder. Hiçbir eksiğin olmaması; hem aile, hem arkadaş hem de iş anlamında tatmin ve huzur duygusunun hakim olmasıdır. Kötülükten uzak, sakin ve huzurlu bir hayat yaşamaktır. Ömrünüz boyunca küçük sorunlarla dahi çok nadiren karşılaşacaksınız. Problem çözme yeteneğiniz sayesinde yaşadığınız birçok sorunun farkında bile olmayacaksınız. Olaylara geniş açıdan bakabilen; birçok insanın içinden çıkamadığı problemler konusunda oldukça rahat yaklaşımları olan bir kişiliğin göstergesidir. Sorunları büyütmek yerine konu dahi etmemektir.

Güçlü bir kişiliği simgeler. Büyük resmi görebilen, detaylarda boğulmayan ancak hiçbir ayrıntıyı da gözden kaçırmayan özel insanların sembolüdür. Kendi karakterinizde böyle özelliklere sahip olabileceğiniz gibi eşiniz, çocuklarınız ya da sevgiliniz de bu şekilde güçlü bir kişiliğe sahip olabilir. Bu durum sizi de yakından ilgilendirecek ve olumlu etkileyecektir. Gurur duyacağınız işler yapacak çocuklara sahip olmaktır. Neredeyse hiçbir evlilikte olmadığı kadar büyük bir huzur ortamı yakalamak ve bu huzuru sürekli hale getirebilmek şeklinde yorumlanır.

Aslında çok kötü biri olduğunu düşündüğünüz bir yakınınızın ne kadar iyi kalpli bir insan olduğuna şahit olacağınız bir olay yaşayacaksınız. Erkek arkadaşınızla birlikte alacağınız bazı kararlar görünüyor. Artık ne kadar ciddi olduğunuzu herkese kanıtlamak isteği duyuyorsunuz. İş konusunda fazla heyecanlı davranıyorsunuz ama çok kısa süre içerisinde yeni bir iş teklifi alarak o tarafa yöneleceksiniz.

Kahve Falında 11 Sayısı Görmek
Hayatınızda her şeye çift olarak sahip olacağınızı gösterir. Bir iş başvurusu yaptığınızda aynı anda başka yerden bir iş teklifi alabilirsiniz. Hayatınıza biri girdiğinde aynı anda bir başkası da sizinle birlikte olmak isteyebilir. Ayıca iki ya da dört çocuk sahibi olacağınızın da habercisidir. Aynı anda iki iş birden yürütmek zorunda kalabilirsiniz. 1’lerden bir tanesi diğerinden daha uzunsa çocuklarınızdan birinin diğerinden daha başarılı olacağını ya da yaptığınız işlerden birinin diğerine göre sizi daha çok zorlayacağını gösterir.

Kahve Falında 12 Sayısı Görmek
İyi huylu insanlara ve olgunluğa işaret eder. Bekar ve yalnız olanlar için uyumlu biriyle tanışıp güzel bir ilişkiye başlamaktır. Mutlu bir yuva kurmak anlamına da gelir. Umudun ve sevginin sembolüdür. Bu nedenle oldukça güzel anlamlar içerir. Sevgilinizle ya da eşinizle aranızdaki problemlerin hallolacağını, güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Aynı zamanda sabrın da simgesidir. Yaşadıklarınız ne olursa olsun sabrınız sayesinde iyi yerlere geleceğinizin; çalışma azminizin hiç bitmeyeceğinin habercisidir.

Kahve Falında 13 Sayısı Görmek
Sanıldığı gibi uğursuzluk değil; aksine şans ve mutluluk simgesidir. Özellikle Hristiyan kültüründe uğursuzluk çağrıştıran, bizim kültürümüzde tam tersi bir anlam içermektedir. Bu nedenle 13 figürü büyük bir şansın göstergesidir. Yeni başladığınız işinizden beklediğinizin üstünde bir verim alabilir ve herkesi şaşırtabilirsiniz. Umutsuzca başvurduğunuz büyük ve köklü bir okuldan geri dönüş alabilir ve eğitimine çok daha üst düzey bir biçimde devam edebilirsiniz.

Kahve Falında 14 Sayısı Görmek
Tazeliğe ve yeniliğe işaret eder. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açma fırsatı bulabilirsiniz. Bu sayfayı size eşlik edecek bir sevgiliyle, hayat arkadaşıyla ya da çocuklarınızla açabilirsiniz. Taze başlangıçların simgesi olan olumlu bir figürdür. Uzun zamandır borç batağında kıvrananlar için yeni bir iş bulmak; bu işten gelen kazanç sayesinde borçlardan kurtulmak ve rahata ermektir. Eşinizle ya da sevgilinizle uzun zamandır devam eden kavgalar yaşıyorsanız bu kavgaların son bulacağını ve daha uyumlu bir şekilde geçinmenin çok yakın olduğunu bilmelisiniz.

Kahve Falında 15 Sayısı Görmek
İşle ilgili sevindirici haberler olarak yorumlanır. Çok kazançlı ve az riskli bir yatırım yaparak işinizi büyütme fırsatı bulabilirsiniz. Toplu bir şekilde elinize geçecek maddi yardım sayesinde işinizi büyütebilir ve maddi anlamda çok büyük kazanç elde edebilirsiniz. Size çok riskli görünen yatırımlardan hemen kaçmamalı, sınırlarınızı tekrar belirleyip bir miktar risk almayı düşünmelisiniz. Şu anda bulunduğunuz pozisyon değişebilir ve terfi edebilirsiniz. Daha fazla ücretle daha az ancak daha büyük sorumluluk gerektiren bir işe atanabilirsiniz.

Kahve Falında 16 Sayısı Görmek
İşlerini sürekli hesaplar üzerine yapan hatta özel hayatını da hesaplar üzerine kuran insanları gösterir. Ne kadar çok kazancı olursa olsun hesap yapmadan hiçbir adım atmayan ve akıllıca harcamalar yapan, deyim yerindeyse ‘sağlamcı’ olan insanların göstergesidir zamanla siz de böyle bir karakter kazanabileceğiniz gibi ailenizde ya da arkadaş çevrenizde de böyle biri bulunabilir. Bu şekilde karakteri olan biriyle tanışarak mutlu ve zenginlik dolu bir evlilik yapabilirsiniz.

Kahve Falında 17 Sayısı Görmek
Oldukça güçlü bir karakterin göstergesidir. Başınıza birçok felaket gelmiş olmasına rağmen güçlü ve sağlıklı bir şekilde ayakta kalabildiğinizi; daha uzun yıllar boyunca da bu şekilde ayakta kalacağınızı gösterir. Çocuklarına ve eşine destek olan, sağlam karakterli anneyi sembolize eder. Aynı zamanda evine hem maddi hem de manevi anlamda katkısı büyük olan babaların göstergesidir. Yakın bir zamanda hayatınıza girecek ve duygusal anlamda sizi çok etkileyecek birinin güçlü karakterini fark edebilir ve ona hayranlık duyabilirsiniz.

Kahve Falında 18 Sayısı Görmek
Borç almak ve kısa süre sonra bu borçlardan kurtulmak şeklinde yorumlanır. Yani bir iş kurmak için yakınlarınızdan bir miktar borç almaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu süreçte size güven duymayan bir takım tanıdıklarınız olabilir. Ancak bu güvensizliklerini boşa çıkaracak ve aldığınız borcu misliyle geri ödeyecek kadar büyük bir kazanç elde edeceksiniz. Yaptığınız işin nesiller boyu süreceğini, birçok aileye istihdam sağlayacağınızı ve çok dua alacağınızı gösterir. Hayırlı ve devamlı kazanç elde etmektir.

Kahve Falında 19 Sayısı Görmek
Belli bir tarihe işaret eder. İçerisinde 1 ve 9 rakamlarının bulunduğu bir tarihte önemli bir olay yaşanacağını ve bu olaydan sonra hayatınızın değişeceğini gösterir. Önemli bir sınava girebilir ve hayatınızı değiştirecek güzel bir sonuç alabilirsiniz. Ayrıca dillere destan bir düğünle evlenebilirsiniz. Ruh eşinizi böyle bir tarihte bulacağınız anlamına gelir. Hayırlı bir evlat sahibi olabilir ve yuvanıza renk geldiğini görebilirsiniz.

Kahve Falında 20 Sayısı Görmek
Olgunluğa ulaşmış ilişkileri, ergenliğe girecek çocukları ve maddi anlamda doyuma ulaşmayı gösteren bir işarettir. Sevgilinizle yıllardır devam eden ilişkinizi daha ciddi bir platforma taşımaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınızın yavaş yavaş üzerilerindeki toyluğu atıp birer yetişkin olma yolunda ilerlediklerine şahit olabilirsiniz. Ancak onların bu döneminde bir takım problemlerle de karşı karşıya kalacaksınız. Bu durumda onlara anlayışla yaklaşmalı ve daha sakin bir tavır sergilemelisiniz. Yıllardır çalışıp oluşturduğunuz birikimle hayalini kurduğunuz eve ya da arabaya sahip olabilirsiniz.
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ağustos.2021, 10:02   #2
spoorovet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.Ağustos.2021
Mesajlar: 120
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
spoorovet is an unknown quantity at this point
Standart cialis adderall interaction

<a href=http://buytadalafshop.com/>buy cheap generic cialis uk</a>
spoorovet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.Ağustos.2021, 15:25   #3
Viagra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 26.Ağustos.2021
Mesajlar: 60
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
Viagra is an unknown quantity at this point
Standart cialis customer service

Bestellung Von Viagra
Viagra isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2021, 00:13   #4
DrillaCic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.Ağustos.2021
Mesajlar: 117
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
DrillaCic is an unknown quantity at this point
Standart cialis sales online

https://buystromectolon.com/ - Stromectol
DrillaCic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2021, 02:10   #5
Itakspaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.Ağustos.2021
Mesajlar: 120
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
Itakspaks is an unknown quantity at this point
Standart cialis ed and bph

https://buytadalafshop.com/ - buy cialis online reviews
Itakspaks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Ağustos.2021, 10:31   #6
Fleesromo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 26.Ağustos.2021
Mesajlar: 122
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
Fleesromo is an unknown quantity at this point
Standart cialis daily buy online

https://buysildenshop.com/ - Viagra
Fleesromo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2021, 12:12   #7
Cialis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.Ağustos.2021
Mesajlar: 55
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
Cialis is an unknown quantity at this point
Standart daily dose cialis pricing

Cialis Generico 10 Mg
Cialis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.Ağustos.2021, 12:56   #8
stromectol to buy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 30.Ağustos.2021
Mesajlar: 1
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
stromectol to buy is an unknown quantity at this point
Standart cialis allergy

Cheapest And Fastest Delivery Of Cialis
stromectol to buy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.Eylül.2021, 04:25   #9
Propecia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.Ağustos.2021
Mesajlar: 61
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
Propecia is an unknown quantity at this point
Standart cialis daily dose prevent heart disease

Achat Cialis Forum
Propecia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Eylül.2021, 06:21   #10
beediek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.Ağustos.2021
Mesajlar: 115
Aldığı Beğeni: 0
Verdiği Beğeni: 0
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
beediek is an unknown quantity at this point
Standart dapoxetine clinical trials

<a href=https://buystromectolon.com/>Stromectol</a>
beediek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
Cay/Kahve Tiryakilerinin Benzer ve Farkli Yonleri ŞiRiNe Bunları Biliyor Musunuz? 0 05.Nisan.2019 03:54
Tuzlu Kahve Eyüp Hikayeler 0 25.Mart.2019 22:36


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright © 2021 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0