ForumMuhabbet  

Geri Git   ForumMuhabbet > Forummuhabbet.net ~Forum Genel~ > Arşiv

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Etiketlenen Kullanıcılar

 
 
Seçenekler Stil
Alt 01.Aralık.2019, 01:08   #1
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Koç burcu Aralık ayı burç yorumları

Koç burç yorumları: Koç burçları için bu ay oldukça başarılı ve liderlik dürtülerinizi en güçlü kullanabileceğiniz bir ay olduğunu söyleyebiliriz.02 Aralık sonrası Jüpiter gezegenin sizin kariyer evinize geçmesiyle itibar, liderlik ve görevlerinizde yükselme imkanlarında bambaşka bir sürece şahitlik edebileceksiniz. İş arıyorsanız iş bulabilirsiniz ya da kariyerinizde yöneticileriniz tarafından daha sempatik ve başarılı bulunabilirsiniz. Tabi Satürn ve Plüton gezegenlerinin de aynı ev içinde bulunmasından ötürü profesyonel anlamda her türlü emeğinizin karşılığını almaya başladığınızı hissedeceksiniz.

Ay’ın ilk yarısı ailenizden veya arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda bazı yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Ya da bazı akraba ziyaretleri yapmanız veya size ziyaretler yapılması gerekebilir. Özellikle 15-16-17 Aralık tarihlerinde evinizi yenilemek ya da evinizde kendinize sizi mutlu eden bir yaşam alanı oluşturmanız çok iyi gelecektir. Ay’ın ikinci yarısında sonra devletle ilgili hukuksal işleriniz varsa ya da vergi, bankacılık, kredi gibi işlerinizi olumlu sonuçlandırabilirsiniz.

Bu ay boyunca, zaman içinde bir yalan yakalayabilirsiniz veya kendinizi bir hatadan belki de size ihanet ettiğini düşündüğünüz bir akrabanızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Bu ay herhangi bir konudan ötürü bir avukat anlaşması yapmanız gerekebilir. Ya da kendinize bir konuda danışman tutmanız belki de eğitim almanız gerekli olabilir.

Bazı beklenen veya beklenmeyen olayların gelişmesiyle Aralık, aşk hayatınız için önemli bir ay olabilir. Partneriniz ya da eşiniz ile ilgili hazır olmadığınız bir parasal konu yüzünden uzlaşmalar yapmanız gerekli olabilir ama bu konuda uzlaşmak zor da olabilir.

Chiron’un koç burcunda ileri hareketine dönmesiyle aşk hayatınızda bazı olumlu gelişmelere şahitlik edebilirsiniz. İş ortaklarınızdan bir kişiyle ilgili para alma veya gönderme sözünüz ya da bir mülkü devretme, satma durumunuz olabilir. Yabancılarla ve emin olmadığınız şirketlerle veya hizmetlerle mali ilişkilerden kaçının.

Bu ay sorumluluklar artıyor. Çevrenizde güven veren ve toplumsal anlamda aranılan biri olacaksınız. Çok çalışın ve çalışma planınızı çok iyi yapın. Bu ay sizler için 2020 yılının zirvesinin ilk basamağı olacaktır. Asla acele etmeyin. Kariyerinizde yöneticilerinizden yana olası herhangi bir manipülasyona karşı asla fevri davranışlarda bulunmayın. 2008 yılından bu yana kırıldığınız yerlerden hakkınızı alacaksınız.
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:11   #2
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Boğa burcu Aralık ayı burç yorumları
Boğa burç yorumları: Boğa burçları, bu ay sizler için muhteşem başlangıçlar ve yenilikler vaat ediyor. Yılın bu kısmına kadar oldukça zorlandığınız konusunda hem fikir olabiliriz. Âmâ Artık Jüpiter gezegenin Oğlak burcuna geçiş yapmasıyla bu ay derin bir nefes aldığınızı hissedeceksiniz. Daha iyi haber bu yaklaşık 1 yıla yakın sürecek. Mal, mülk ve aile meselelerinizle ilgili birçok konu çözüme kavuşabilir ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Bu ay aile bireylerinden ya da yakın bir dostunuzdan bir konuda yardım isteyebilirsiniz. Bu yardımı istemekten korkmamalısınız. İnsanlara güven duyarken onları bu noktada test ettiğinizi çok fazla hissettirmemelisiniz. Özellikle 12 Aralık sonrası çevrenizde size iyi gelmeyen ve rahatsız edici tüm kişileri temizliyorsunuz.

Eski sorunlarınızı tamamen çözüme götürüyorsunuz. Bunlar çok enteresan bir şekilde sizin önünüze gelecek ve sizler bunları ortadan tamamen kaldırabileceksiniz. Mümkün oldukça gökyüzü sizleri bu şekilde güçlü desteklerken mutlaka sizlerin de bu noktada kararlı olması gerekmektedir. 2020 yılına yanınızda neleri götürmek istiyorsunuz ya da kimleri 2019 yılında bırakmak istiyorsunuz? Bu soruyu kendinize sormalısınız.

Dostlarınıza ya da ailenize belki de partnerinize para konusunda bir destek vermeniz gerekebilir. Bu noktada empati yapın ve yardımcı olun. Eğer 2020 yılının daha huzurlu ve daha profesyonel geçmesini arzu ediyorsanız bu ay çalıştığınız insanlardan tutun, alışveriş yaptığınız yerlere kadar kendinizi iyi hissetmediğiniz her şeyi yenileme zamanı diyebiliriz.

Artık kendinize daha fazla güven duyma zamanı geldi. Aile içinde bazı gerginlikler ya da problemler geçici bir süreçte sizi huzursuz ediyor olsa da bunları da muhteşem bir şekilde çözüme götüreceksiniz.

Bu ay sağlığınıza özenmelisiniz ve yepyeni bir beslenme şekli belirlemelisiniz.2020 yılı kararlarınızı bu ay almalısınız. 20 Aralık sonrası Spor yapmak ya da hayatınızda bağımlılık noktasında olduğunuz bir alışkanlığınızdan kurtulmanız oldukça mümkün görülmektedir. 26 Aralık’ta yaşayacağınız ve önünüzdeki 6 Ay’ı belirleyici bir şekilde başlatacak olan güneş tutulması ile sizi zorlayan şeylerin aslında sizi geliştiren şeyler olduğunu göreceksiniz.

Sorunlu bir ilişki içindeyseniz bundan artık ayrılmak ve yeni bir yön belirlemek adına harika olduğunu söyleyebiliriz. Belki de pozitif bir ilişki içindesiniz ve ay sonunda ciddi bir yöne ilişkiyi taşıyacaksınız. Uranüs gezegeni 2018 Mayıs ayından beri sizi zorluyor olsa da şimdi o zorlukların güzelliklerini görme fırsatı ve şansları oluşturacaktır. Lütfen farkındalıklı olun ve kendinize güven duyun. Seneye görüşmek dileğiyle…
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:12   #3
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


İkizler burcu Aralık ayı burç yorumları
İkizler burç yorumları: İkizler, Aralık ayında sizi ilgilendiren bir yönde bir dostluk gelişecek ve bu dostluk sizi önemli başarılara taşıyabilir. Bu ay yapacağınız iş birlikleri sizlere ciddi faydalar sağlarken yeni imkanlar sağlayacaktır. 12 Aralık tarihinde sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile farklı bir şehir ya da farklı bir ülkede yaşayan birinden destek alabilirsiniz. Bu ay boyunca, finansal istikrarı sağlama veya ihtiyaç duyduğunuz iyi geliri elde etme şansına sahip olacaksınız. Partnerinizden uzaklaşma ya da yeterli değeri görmediğinizi düşündüğünüz bir evre geçirebilirsiniz.

Bu noktada gözünüz dönmüş bir şekilde hareket etmeyin. Herkesin hayatta birtakım sorunları ve problemleri olabilir. Biraz daha empati yapmalısınız. Ailenizin bazı sorumlulukları bu ay daha fazla üzerinizde olabilir. Hukuksal ya da yasal konularla ilgilenebilirsiniz. Bunları aşmak biraz zor olsa da başa çıkacaksınız. 13 Aralık tarihinde yapacağınız önemli bir konuşma olursa burada uzlaşmacı ve ciddi olmanızı önerebiliriz. Çünkü olumsuz hiçbir yaklaşımın size faydası olmayacaktır.

Bu ay boyunca, bir şekilde ihtiyaç duymadığınız bazı mülkleri veya mülkleri satma veya bölme olanağına sahip olacaksınız. Sizin için önemli olan evraklar, belgeler veya maddi değeri önemli eşyalarınızı kaybetmemeye ya da çaldırmamaya dikkat etmelisiniz.

20 Aralık sonrası bir doktor ziyareti veya bir hastanede kısa bir tedavi yaptırabilirsiniz. Bu oldukça keyfi ya da kontrol bazlı olabilir. Sağlığınıza iyi bakacaksınız. Eğer güzellik üzerine bir operasyon düşünüyorsanız hızlı iyileşme ve başarılı sonuçlar almak için oldukça uygundur.

Bu ay boyunca kendinizi izole etmek, evinizi kapatmak ve problemlerinizi veya endişelerinizi başkalarıyla paylaşmak istemediğiniz zamanlar olabilir. Bu tarihler genelde 26-27-28 Aralık zamanlarına denk gelebilir. Ancak o anda, bir kişi size yardım etmek, doğru tavsiyelerde bulunmak veya başka bir destek vermek için hayatınıza dahil olacaktır. Çevrenizden destek almayı ve onlarla sosyalleşmeyi seçmelisiniz. Aksi bir şekilde fevri ve hayatından insan çıkartan biri haline gelebilirsiniz. İnsanları kırmayın ama uzak kalmak istediklerinizi uzaklaştırabilirsiniz.

Bu ay hiç beklemediğiniz bir karar alabilirsiniz. Bunu bende pek öngöremiyorum. Çünkü sizler ikizler takımyıldızının iç görüsüne sahipsiniz. Sadece 17-18-19 tarihlerinde bu kararı almak isterseniz ekstra dikkat etmelisiniz. Bu tarihleri telefonunuza birer alarm olarak kurabilirsiniz. Buluşma veya biriyle görüşme beklentiniz olursa bu tarihlerde keskin konuşmalar yapmayın. Dönüşümün ve kendini yenilemenin en beklenmedik şekilde gerçekleşebileceğini, yalnızca zorluklardan kurtulmakla kalmayıp bu deneyimlerden daha güçlü çıkabileceğinizi göreceksiniz. 23 Aralık sizin için bir milat olabilir. Bu deneysel durumu hayatınızda sizlerde gözlemleyebilirsiniz. Şunu yine hatırlatmak isterim. Bunlar genel yorumlardır. İsabetli yorumlar için her zaman doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri bilgisine ihtiyacınız vardır.
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:12   #4
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Yengeç burcu Aralık ayı burç yorumları
Yengeç burç yorumları: Yengeç burçları, Eylül ayından bu yana oldukça zor dönemler geçirmiş olabilirsiniz. Bazı durumlarda güvenleriniz paramparça oldu. Belki bazı suçlamalar içinde kaldınız ya da ilişkiniz içinde oldukça yalnız kaldığınızı hissettiniz. Aralık ayı sizler için biraz daha nefes aldığınız bir ay diyebiliriz. Bu ay kıskanılabilir ve ilişkiniz içinde gizli çatışmalar içinde olabilirsiniz. Mümkün oldukça sorunlarınızı çözmek için çaba sarf etmeyin. 26 Aralık tarihine kadar kendinize bir mola verin.

Bazı şeyleri belki affedemiyor olabilirsiniz. Ama ilişkinizde büyük bir çözülme kendiliğinden gelecektir. Yeni ve arka planda gizli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu sizi ilginç bir şekilde hayata bağlayabilir. Bu hayatınız içinde karşı konulamaz bir noktaya gelebilir. Uzun zamandır alamadığınız ödemelerinizi almaya hazır olun. Bu ay yakın çevrenizde biriyle yapacağınız iş birliği oldukça önemli olabilir. Asıl hayatınızda pek çok konun yoluna gireceği süreç ay sonunda yaşayacağınız güneş tutulması olacak.

Harika bir ödül sizleri bekliyor. Bir konuda özgürleşeceksiniz. Harika bir kazanımın tadını çıkaracaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde samimiyetsizliklere bir son vermek isteyebilirsiniz ama bunu yaparken lütfen kırıcı davranmayın.

Tahammülünüz biraz azalıyor olabilir. Aracınız ile ilgili bir değişim ya da sigorta, vergi gibi ödemelerle uğraşmanız gerekebilir. Bu konularda belgelerinize çok dikkat etmelisiniz. Usulsüz hiçbir iş içinde olmamalısınız. Bir konuda özgürlük kazanabilirsiniz.

Venüs-Plüton kavuşumu sizler için bu ay oldukça önemli. Bir kadının oldukça faydasını görebilirsiniz. Sizin hayat üzerinde bir şansınız olabilir.2005 Yıllarında yaşadığınız bazı sorunları olayların benzerlerini yaşıyor olabilirsiniz. Bazı konularda sahip çıkmayı ve pasif-agresif davranışlarda olmamayı anlamalısınız. Artık siz eski siz değilsiniz. Arkadaşlarınızın veya aile bireylerinin hayatlarındaki olaylar hakkında yorum yaparken mesafenizi korumaya çalışın.

İşiniz veya kariyeriniz ile ilgili tüm gelişmeler Ocak 2020 zaman diliminde toparlanabilir. Bu yüzden Aralık ayında motivasyonunuzu düşürmeyin. Sizi yoran şu an ilişkilerinizdir. Bunu toparlayın. Sevgisiz bir hayat size para ve başarı getirmez. Bunu öğreneceksiniz. İlişkiniz içinde onurlandırılmazsanız yalnızlaşırsınız. Buda sizi aşağıya çeker. Bu yüzden onurlandırılmadığınız ve hakkınızı alamadığınız ilişkilerde sadece bağımlı olduğunuz için kalmayın.

__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:13   #5
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Aslan burcu Aralık ayı burç yorumları
Aslan burç yorumları:Aslan burçları özellikle bu ay ek kazançlı bazı işler içine girebilirsiniz. Yarı zamanlı veya diğer yeni iş fırsatlarına hazırsanız Aralık ayında daha iyi bir gelir elde etme şansına sahip olacaksınız. Bu ay irtibatlarınız güçleniyor. Kadın ortaklarınızla yapacağınız girişimlerde önemli başarılar elde edebilirsiniz. İş yerinizde belki uzun zamandır çelişkiler yaşıyordunuz. Bu ay bu çelişkiler yerini daha iyi başarılara bırakıyor olacaktır.

Herhangi bir şekilde veya başka bir durumdan ötürü adli veya yasal bir davanın içerisine girmek durumunda kaldıysanız bu ay bununla ilgili bazı olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Ailenizden aldığınız baskı ve kendi sorumluluklarınızı yerine getirme dürtünüz doğru orantılı ilerleyebilir. Belki yeni bir iş kurma ya da yeni bir işe girme gibi durumlar ailenizin sizi baskılaması sayesinde gelişecektir. Yoksa sizler her şeyin en mükemmel olmasını beklerken zaman kaybediyor olabilirsiniz. Ya da ev ortamınızı paylaşmak durumunda kalabilirsiniz. Belki de yeni bir yaşam alanı arayışı içinde olabilirsiniz.

Evinizle ya da ev sahibinizle yaşanabilecek problemlerde fevri olmayın. Daha sakin kalmayı deneyin. Eğer bu ay çocuk düşünüyorsanız ya da çocuklarınızla ilgili sorumluluklarda bazı değişim kararlarınız varsa oldukça uygun bir ay içindesiniz.

Bu ay içinde sağlığınıza, tedavinize veya diş hekiminizle ilgili randevularınızı oluşturup eksiklerinizi tamamlayın. 20 Aralık sonrası İlginç bir teklif, bir yerden promosyon kazanımlar ya da maaş değişikliği gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. 23 Aralık sonrası resmi evrak ve belgelerinizi düzenleyeceğiniz bir süreç başlayabilir.

Çevrenizdeki insanlarla ya da ailenizle uzaktan iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Beklenmeyen bir para durumu ortaya çıkarsa burada belirli bir zaman isteyin. Zihinsel anlamda kendinizi yormadan ilerlemelisiniz. Aşk hayatınızda bazı tıkanıklar bu ay açılıyor olabilir. Sizlerde ilişkinizdeki bağlılığı sorgulayıp bunun bir ciddiyete gitmesini isteyebilirsiniz.

Belki evlenmek, yuva kurmak ya da ilişkinizde kendinizi ait hissetmek istiyorsunuz. Bunlar için bu ay acele etmemelisiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız. İş yerinizde herhangi bir aşk konusu gündeminize gelebilir. Sizden etkilenen biri ya da size duygularını açmak isteyen biri olabilir. Bu noktada kişinin evli olup olmadığından ya da size her tür konuda dürüst olup olmadığını iyi tespit etmelisiniz.
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:15   #6
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Başak burcu Aralık ayı burç yorumları
Başak burç yorumları: Başak burçları sizler için harika bir 2020 yılı başlıyor. Ama bu yıla başlamadan sanki Aralık sizin tüm kaygılarınızı ortadan kaldırmaya ve çözülmeyen problemleri çözmeye gelmiş diyebiliriz. Ayın başında evinizdeki bazı aksilikleri ya da tadilatları tamamlıyor olabilirsiniz. Yaşam alanınızda bazı değişimlere gitmek isteyebilirsiniz. Bu ay sizler için en önemli konu hedeflerinizi belirlemek ve gerçekten ne istediğinizi keşfetmeniz olacaktır.

Bir amacınız olduğunu ve her gün bu amaç için yaşadığınızı bilmek harika bir şeydir. Bu duygu, sizi her sabah ayağa kaldırır ve enerjik olmanızı sağlar. Bu ay önemli olan tek şey bu gerçeği unutmamanızdır. Öyleyse, geleceğinizin haritasını çıkarmak için zaman ayırın. Kendinize bir rota çizin. Bu ay başarıya giden rotanızı bulacaksınız.

Aşk hayatınızda ve evlilik ilişkinizde kıskançlıktan kaçının, bu da özellikle tatillerde istenmeyen gerginlik yaratabilir.

Bu ay hukuksal işleriniz varsa çok fazla dava açmamanız ya da restleşmelere gitmemeniz önerilebilir.

12-13-14 Aralık tarihlerinde zihinsel olarak çözülmemiş meselelerle ya da geçmiş ayların yerine getirilmeyen sözleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sizi zaman zaman duygusal olarak dengesiz hale getirebilir. Bu durumu çözmek için daha fazla eksikliklerinizi görmenizi ve artık çözülmemiş mesele bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Eğer siz değişimi ister fakat yazılımınızı değiştirmezseniz almayı istediğiniz sonucu değil, sahip olduğunuz yazılımınızla dün ve daha önceki günlerde üretmiş olduğunuz sonucun en iyi ihtimalle aynısını elde edersiniz daha iyisini değil. Bu yüzden lütfen artık değişmeniz gereken konularda değişmekten korkmamalısınız. 26 Aralık’ta gerçekleşecek olan oğlak burcundaki güneş tutulması ile beraber ilişkilerinizde önemli bir adım atabilirsiniz.
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:16   #7
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Terazi burcu Aralık ayı burç yorumları
Terazi burç yorumları: Terazi burçları ve yükselen burcu terazi olanlar; belirli kararlar vermeden önce Aralık ayında daha ciddi düşünmeniz gerebilir. Bu önemli kararlar her şeyden önce hem ailenizle hem de kariyerinizle ilgili olabilir. Bu ay öğrenmeniz gereken konu isteklerinizi konuşmak ve bazı gerçekleri artık görüyor olmanızdır. Artık konuşmanız gerekenleri konuşmalısınız. 12 Aralık’ta gerçekleşecek olan ikizler burcundaki dolunay ile birçok noktada destek alabilirsiniz. Hayatınızda olmasını istediğiniz şeyleri artık rayına sokma gücünü bulabilirsiniz.

20 Aralık sonrası kariyeriniz ile ilgili konularda önemli yükselişler söz konusu olabilir. Bunları doğru değerlendirmelisiniz. Aralık ayında başka bir yerleşimde veya yurt dışında yaşayan bir akraba veya arkadaş ile ilgili önemli bir iş birliği yapabilirsiniz. Bu ay avukatlar, noterler ile ilgili bir belge bir şekilde anlaşmalar olabilir. Aralık ayında seyahatle ilgili bir sürprizle karşılaşacaksınız. Beklenmedik şekilde seyahat edebilir veya beklenmedik bir şekilde yeni yerlerde yeni projeler içine girebilirsiniz.

Özellikle Venüs’ün kova burcuna geçiş yaptığı 20 Aralık tarihi sizler için bu bağlamda çok güçlü etkiler verecektir. İlişkileriniz yoluna giriyor ama asla restleşme noktasında olmamalısınız.

Bu ay boyunca alacağınız hediyeler ya da ürünler konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Bazı konularda yine hayal kırıklığı yaşar mıyım diye girişimde bulunmamayı seçmemelisiniz. Ciddi kararlar ayındasınız.

Yakın bir arkadaşınızla olan dostluğunuz bir ilişkiye dönüşebilir. Bu durum size sürpriz olabilir. Eğer hassas bir ilişki içindeyseniz vereceğiniz kararlar oldukça önemli olacaktır. İlişkilerinizde muhteşem bir başarı yakalayacağınızı söylemek mümkün.

Aralık ayında yaşamın sunduğu her yeni fırsatı veya teklifleri değerlendirmekten çekinmeyin. Kariyerinizi dengelemek ve becerilerinizi kanıtlamak için her fırsatı kullanmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Bu ay 2020 yılının başlangıcı tadında olacaktır.
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:17   #8
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Akrep burcu Aralık ayı burç yorumları
Akrep burç yorumları: Akrep burçları ve yükselen burcu akrep olanlar; yurt dışı ilişkilerinizin olumlu geliştiği bir dönemdesiniz. İlişkilerinizde artık huzur ve denge aradığınız bir dönemdesiniz. Ortaklık ilişkilerinizde daha hoşgörülü ve daha başarılı işler içine girmeye hazır olun. Eğer evlilik gibi bir kararınız varsa bu noktada bir nişan, söz ya da aileleri tanıştırma gibi konular içine girebilirsiniz.

Bu yazıyı okurken eğer içinizden ne tanıştırması ben ayrılıyorum diyorsanız demek oluyor ki doğum haritanızda başka bir gökyüzü transiti içine giriyorsunuz. Bu ay boyunca, komşularınızın, arkadaşlarınızın veya yakınınızdaki insanların eylemlerinden veya sözlerinden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Lütfen bazı sözlere gereğinden fazla inanmayın ve beklentilerinizi yüksek tutmayın.

Parasal anlamda ekstra kazançlar elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu ay boyunca arkadaşlarınız veya akrabalarınızla birçok konuda uzlaşmaya gidebileceksiniz. Ailenizde miras, hukuksal konular varsa burada haklılıklarının anlaşılacağı veya sizden destek görecekleri bir durum söz konusu olabilir.

Duygusal olarak uzun zamandır zor bir dönemden geçiyordunuz ama artık Aralık sonrası bu durumu toparlıyorsunuz. Belki hayatınızda sizi yoran ve asla bırakamayacağınızı düşündüğünüz şeylerden ayrılma kararı aldınız.

Bu belki alışkanlıklarınız belki ilişkileriniz ya da çok emek verdiğiniz bir işiniz olabilir. Ama iyi haber bunu siz isterseniz olacak diyebiliriz. Sadece bu kararı verirken çok agresif ve gururlu bir yönle vermemeye dikkat edin.

Bu ay, çeşitli nedenlerden dolayı iş arkadaşınız, müdürünüz, iş ortağınız veya müşterinizden ayrılmanız veya taşınmanız nedeniyle değişmek üzeresiniz. Bu ay özellikle 26 Aralıktaki oğlak burcundaki güneş tutulması sonrası tüm hedeflerinize daha fazla yaklaştığınızı görebileceksiniz.
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:17   #9
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Yay burcu Aralık ayı burç yorumları
Yay burç yorumları: Yay ve yükselen burcu Yay olanlar; Aralık ayına ilişkin planlarınız oldukça önemli ve sürprizli olabilir. Bu ay özellikle para ile ilgili şeyler söz konusu olduğunda daha kararlı ve ne istediğini biliyor yönde olacaksınız. Olayları olduğu gibi kabul etmeyi öğrenin. Sizi sonradan hayal kırıklığına uğratan umutlar karşısında artık kendinizi kandırmaktan vazgeçin.

Jüpiter para evinize geçiş yaptı ve 12 Aralık tarihinde ikizler burcunda bir dolunay yaşayacaksınız. Bu durum sizler için oldukça önemli ve aydınlatıcı olacaktır. Aralık ayında yakın ve uzaklardan gelen insanlarla daha fazla iletişim kuracaksınız. Hem kişisel hem de işle ilgili bir davetiye veya teklif alabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız aracılığıyla yeni bir iş veya ek taahhüt fırsatı ortaya çıkabilir. Bu ay çeşitli toplantılarda sizin için önemli gelişmeler söz konusu olabilir.

Eğitim hedefleriniz varsa ya da ortaklık hedefleri içindeyseniz mutlaka bu ay harekete geçmelisiniz. Evinizde belirli bir iş, tadilat veya iyileştirme planlıyorsanız, kesinlikle başarılı olacaksınız.

Yeni bir işe başlamak için güçlü duygulara sahip olduğunuz bir ay içindesiniz.

Aralık, ev işleri, yer değiştirme ve iyileştirmeler için iyi bir zaman olacak. Bu ay yeni ilginç insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Önünüze gelen her fırsatı mutlaka değerlendirmeyi seçmelisiniz. Bu ay boyunca, evinizde banka, sigorta ve daha fazlası yoluyla maddi geliriniz olabilir.

Kişisel yaşamınızdaki gerginlik, çözülmemiş duygusal sorunların ve yanlış anlamaların artık sonuna geliyorsunuz. Bu ay dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırmayı ihmal etmeyin. 20 Aralık tarihinde herhangi bir gerilimli konu içine dahil olmamaya özen gösterin.
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01.Aralık.2019, 01:18   #10
Administrator
ŞiRiNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25.Mart.2019
Mesajlar: 5,119
Aldığı Beğeni: 916
Verdiği Beğeni: 544
Etiketlendiği Mesaj: 0 Mesaj
Etiketlendiği Konu: 0 Konu
Tecrübe Puanı: 0
ŞiRiNe is an unknown quantity at this point
Standart Aralık 2019 Aylık Burç Yorumları


Oğlak burcu Aralık ayı burç yorumları
Oğlak burç yorumları: Oğlak ve yükselen burcu oğlak olanlar; Aralık ayı sizin tarafınızdan daha dikkat gerektirirken, stratejik davranışlarınızla da çeşitli sorunları kolay atlatabileceğiniz bir ay diyebiliriz. Beklenmeyen sağlık sorunları yaşam tarzınızı düşünmenize neden olabilir. Bu ay boyunca başka bir yere taşınmanın, yeni bir iş kurmanın, yeni bir aile kurmanın veya evliyseniz ilişkinizin kopuş noktasına geliyor olması mümkün olabilir.

Bu ay tüm gezegenlerin sizin burcunuzda hareket ediyor olmasının dışında 26 Aralıkta burcunuzda yaşayacağınız önemli bir güneş tutulması bulunmaktadır. Bir konuda hayal kırıklığı yaşıyor olabilirsiniz. Bu belki evliliğiniz, belki işiniz ya da taşındığınız yer olabilir. Ne yapacağınızı kestiremediğiniz her konuda bu ay tamamen netlikler içine giriyorsunuz.

Aralık ayı içinde seyahat, toplantılar ve daha birçok şeyle birlikte geçmişinizdeki bir partnerle duygusal ve ilginç anlar yaşayabilirsiniz. Bu ay akrabalarınızla ya da kardeşlerinizle bir konuda çatışma yaşamamaya özen göstermelisiniz. Hukuksal konularınız varsa bunları yönetmek ya da buradan bir sonuç alabilirsiniz. Böyle bir olayın sizi nasıl etkileyeceğini belirlemek zordur.

Genel itibariyle 12-13-14 Aralık tarihleri kadınlarla olan iletişimlerinizde oldukça önemli olacaktır. Çocuğunuzla ilgili bazı endişeleriniz varsa bu ay bunları tamamlıyorsunuz.

Evliliğinizde uzun süren aksilikleri artık devam ettirmek sizin seçiminiz noktasına gelmiştir. Bazı şeyler olmuyorsa olmuyordur. Daha fazla zorlayarak ne kendinizi ne de karşı tarafı yormamalısınız.

En azından kısa bir süre bir şeylere ara vermek daha sağlıklı düşünmenize yardımcı olabilir. Bu ay kariyerinizde büyük bir iş birliği sizi mutlu edebilir. Jüpiter gezegenin 1 yıl sizin burcunuzda hareket edecek olması sizlerin hayatındaki tüm olumsuzlukları bambaşka bir noktaya çıkartacağını söyleyebiliriz. Biraz daha sabırlı olun.
__________________
ŞiRiNe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
 

Bookmarks

Etiketler
akrep, aralık 2019 aylık burç yorumları, aslan, balık, başak, boğa, günlük burç yorumları, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay, yengeç

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB kodu Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevap Son Mesaj
01 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları ŞiRiNe Günün Burç Yorumları 0 27.Kasım.2019 02:13
Kasım 2019 Aylık Burç Yorumları ŞiRiNe Arşiv 11 02.Kasım.2019 15:11
Ekim 2019 Aylık Burç Yorumları ŞiRiNe Arşiv 12 29.Eylül.2019 12:37
Eylül 2019 Aylık Burç Yorumları ŞiRiNe Arşiv 11 01.Eylül.2019 01:47
Nisan 2019 Aylık Burç Yorumları ŞiRiNe Arşiv 11 04.Nisan.2019 22:02


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright © 2021 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0